Лекція про поведінку собак: Світ очима собаки

Лекція про поведінку собак: Світ очима собаки

29 червня 2018, 13:00

Promprylad. Renovation (вул. Сахарова, 23)

facebook

Вартість

300 - 500 грн

Реєстрація

Собаки. Ми їх любимо, але не розуміємо. Ми їх боїмося, бо не розуміємо. Ми їх підкорюємо, бо не розуміємо. З того часу, як охоронні та мисливські якості собак втратили свою пріоритетність, відносини між людьми та їх улюбленцями дуже змінилися. Тепер вони мають новий характер та потребують нових форм спілкування. І в плані зоопсихології нам дійсно є мало чим похвалитись – наше суспільство все ще “підвисло” на системі (пост)тоталітарного режиму, де не лише собака, а сама людина часто є лише робочим інструментом і “гвинтиком” в загальній системі.

В той самий час, вже існує купа корисного знання та рекомендацій про співжиття з собаками зі сфери зоопсихології. Наприклад, ми знаємо про те, що психіка собак є дуже пластичною, а вони схильні до безконфліктності та сімейних стосунків. Разом з цим, відданість, розуміння і любов не можуть бути односторонніми – собака так само заслуговує на глибоку та якісну комунікацію зі сторони людини.

Harmonic Dog – професійна школа хендлінгу та виховання Господарів собак, яка прагне заповнювати “білі плями” в суспільному знанні з зоопсихології та робити знання про собак доступними для кожного, вперше завітає в Івано-Франківськ, щоб прочитати свою першу лекцію. На цій лекції ви зможете:
🐶 дізнатися, як собаки бачать світ і людину
🐶 навчитися “читати” думки собак (а точніше “бачити” їх)
🐶 розібратися, що означають різні жести та як собака сприймає наші дії.
🐶 побачити, як зароджується конфлікт і з чого починається агресія собаки
🐶 розібратися, що таке сім’я та чому вона кардинально відрізняється від зграї, а також пофантазувати, чому людство може навчитися від собак.

Лекцію проводитиме засновниця школи “Harmonic Dog” (Harmonic Dog – професійна школа хендлінгу та виховання Господарів собак) та засновниця громадської організації “Серце на двох” Олександра Береговенко / Sandra Beregovenko Lembergchow. Олександра працює в кінології з 1992 року, є заводчиком-кінологом та спеціалістом з поведінки собак. Ця лекція Олександри є базовою та оглядовою та буде стосуватися всіх пород та буде цікавою власникам собак будь-якого віку та походження.

Після закінчення лекції буде можливість задати Олександрі питання та отримати коротку індивідуальну консультацію.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх