Семінар з відповідальної бізнес-поведінки

Семінар з відповідальної бізнес-поведінки

04 вересня 2017, 12:00

facebook

Вартість

Участь безкоштовна (потрібна реєстрація)

Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з Управлінням інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні запрошує міжнародні і українські компанії на семінар «Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію».

В рамках проекту експертна організація Центр «Розвиток КСВ» вже провела дослідження серед інвесторів, одним з результатів якого було те, що мало хто з компаній-інвесторів виконує більше, ніж закладено в політику комплаєнс. Тим не менше, сьогодні є вже вимоги до бізнесу стосовно відповідальної поведінки бізнесу. На основі міжнародних вимог Центр «Розвиток КСВ» розробив самооцінку для компаній і рекомендації по веденню відповідальної бізнес-поведінки.

Самооцінку компаній і рекомендації буде розглянуто під час семінару. Учасники, представники компаній, зможуть дізнатися більше про:
– Міжнародні норми для ведення відповідального бізнесу, в тому числі Керівні принципи ОЕСР для багатонаціональних компаній
– Рекомендації компаніям, як вести відповідальний бізнес в Україні
– Кейси з відповідальної бізнес-поведінки українських і міжнародних компаній в Україні
– Створення Національного Контактного пункту з просування Керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних компаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в Україні та сферу його відповідальності.

Також, учасники зможуть пройти самооцінку для своєї компанії з відповідальної бізнес-поведінки, ознайомитися з веб-сайтом з відповідальної бізнес-поведінки і керівництвом для компаній.
Реєстрація обов’язкова (прохання вказати ПІБ, компанію, посаду та контактні дані):
Телефон: (044) 292 02 48
Мейл: [email protected]

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх