Відкритий семінар: Вища освіта за кордоном

Відкритий семінар: Вища освіта за кордоном

01 лютого 2018, 18:00

Intellect hub (вул. Вірменська, 1)

Вартість

Участь безкоштовна

Ви зрозумієте що таке Foundation, BA, MA, PGD, Diploma, Certificate, MBA, дізнаєтесь як підготуватися до вступу, які документи потрібні, скільки коштує навчання в різних країнах світу, які перспективи та фінансові винагороди на вас чекають після закінчення навчання за кордоном.

Для Івано-Франківська є ще один подарунок – презентація та зустріч з представником The University of Winnipeg, Канада.

The University of Winnipeg один з найбільших університетів Канади, який займає верхні позиції в національних рейтингах. Університет пропонує біля 100 програм для студентів зі всього світу. Місто Вінніпег, в якому розташований The University of Winnipeg знаходиться в самому серці Канади, а провінція Манітоба активно розвивається і залучає все більше нових фахівців, що робить цей регіон вкрай перспективним. Крім того, якщо після закінчення університету студент залишається працювати в регіоні, держава повертає великий відсоток від суми сплаченої за навчання.

Якщо ви хочете в майбутньому працювати в міжнародній компанії, стати лідером думки, відкрити свій бізнес та бути успішним у всьому – приходьте 1 лютого та дізнайтесь з чого почати!

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх