Івано-Франківський коледж фізичного виховання

Івано-Франківський коледж фізичного виховання
зірочок - 3, відгуків - 3
м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142a
+38 (0342) 53-93-60

Заклад заснований 07 червня 1940 року, як Станіславський технікум фізичної культури з метою підготовки фахівців в галузі фізичного виховання. Тоді для роботи в ньому було направлено п’ятеро випускників Харківського інституту фізичної культури.
Сьогодні в навчальному закладі близько 700 студенів денної та близько 300 заочної форми навчання. З 1995 року заклад атестовано за ІІ рівнем акредитації з наданням права підготовки бакалаврів. З цього часу технікум реорганізовано в коледж.
Зараз тут культивуються 14 видів спорту: гімнастика, легка атлетика, лижний спорт, плавання, важка атлетика, боротьба, футбол, бокс, волейбол, баскетбол, настільний теніс, теніс, аеробіка.
У навчальному закладі велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню , створено музей історії коледжу, який відкрито як для індивідуальних, так і для колективних відвідувань.

Свою спортивну майстерність студенти шліфують в стінах коледжу, маючи прекрасну спортивну базу – легкоатлетичний манеж , 25-метровий басейн, спортивний майданчик зі спеціальним резиновим покриттям, зали гімнастики, важкої атлетики, боксу та боротьби. До їхніх послуг гуртожиток, дві просторі зали для проведення дозвілля і читальний зал.

Коледж віднесений до державних вищих закладів освіти ІІ рівня акредитації, має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «бакалавр».
Навчальний заклад входить до Галицького регіонального навчально-наукового комплексу при Львівському державному університеті фізичної культури та до навчально-методичного комплексу при Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Має підписаний довгостроковий договір про співпрацю у підготовці наукових кадрів зНаціональним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Інститутом вищої освіти академії педагогічних наук України.
З метою пошуку та відбору спортивно обдарованих дітей, підготовки висококваліфікованих спортсменів та запровадження безперервної ступеневої освіти, розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації у 2008-му році на базі коледжу було створено ліцейні класи спортивного профілю, які працювали до 2011 року.
У цьому ж році в коледжі відкрито дитячо-юнацьку спортивну школу спортивного клубу «Каменяр».
За багаторічну діяльності коледж підготував більше 15000 фахівців, серед яких понад 30 майстрів спорту міжнародного класу – учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, понад 300 майстрів спорту, 35 Заслужених працівників галузі та Заслужених тренерів України, Заслужений вчитель України.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх