Panorama Pub

Panorama Pub
зірочок - 3, відгуків - 4
м. Івано-Франківськ, вул. Північний Бульвар, 2а
12:00 - 04:00 (пн. з 15:00)
+38 (0342) 77-30-10, (067) 342-55-50
facebook

Panorama Pub Internationale – це класичний паб, в інтер’єрі якого вдало поєднані європейські смаки та культурні традиції. Пивне меню, баварська та мексиканська кухня, живі рок-концерти та виступи блюз-бендів щотижня.

Основний напій будь-якого пабу – на справжніх пивних гурманів очікує весь ассортимент пива «Панорама», також широкий ассортимент віскі та відмінна кухня, меню якої базується на класичній рецептурі баварських поварів.

Кожного дня атмосферу справжнього пабного відпочинку буде створювати спеціальний підбір етно-мелодій та живий акомпанемент музикантів різного стилю і напрямку, караоке, та звичайно перегляд всіх спортивних подій. В святкові та вихідні дні на відвідувачів пабу очікують виступи рок-гуртів та артистів оригінального жанру.

Panorama Pub Internationale – це найбільша барна стійка в місті – 50м/п, фірмове пиво власного виробництва, класичне пивне меню, яке базується на традиціях баварської та мексиканської кухні, розважає концертними програмами у вихідні та святкові дні.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх