Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека

Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека
залиште відгук
м. Івано-Франківськ, вул. Бандери, 8
10:00 - 18:00, нд. - вихідний
+38 (03422) 3-25-97

Центральна дитяча бібліотека є культурно-освітньою установою, в якій навчають бібліотечно-бібліографічної грамотності дітей та організаторів дитячого читання.

Фонд бібліотеки налічує близько 52000 примірників книг. Бібліотека передплачує до 76 назв газет та журналів. Юні читачі бібліотеки мають можливість користуватися систематичним каталогом, систематичною картотекою статей, різними тематичними картотеками.

У відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів діє абонемент і читальний зал. До послуг маленьких читачів книжки, журнали та газети, які розміщені на невеличких стелажах. Улюбленим куточком для маленьких читачів є читальний зал. Тут бібліотекарі знайомлять дітей з казковим дитячим царством, вчать їх читати і любити книжку.

Відділ обслуговування учнів 5-9 класів має абонемент і читальний зал, де є література на всі теми і смаки: історичну та природничу, поезію та прозу, пригодницького та фантастичного жанрів, а також твори, визначені шкільною програмою навчання.

Читальний зал запрошує дітей на цікаві масові заходи. Великий вибір періодичних видань довідково-інформаційного матеріалу,допомагає дітям збагатити свої знання та знайти відповіді на конкретні запитання.

Полюбити природу, навчитися берегти навколишній світ і Україну допоможе еколого-природничий клуб «Барвінок».

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх