«Чотири поети — п’ять міст» презентували фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

«Чотири поети — п’ять міст» презентували фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

Мистецька акція зібрала у собі 4 цілком різні свіжовидані збірки — «Сорок баксів плюс чайові» Андрія Любки, «Адам» Остапа Сливинського, «Внутрішній джихад» Грицька Семенчука та «Добрі пісні про поганих дівчат» Дмитра Лазуткіна.

Назва останньої — суцільна іронія. Адже добірка із понад сотні віршів наскрізь пронизана темою кохання. До того ж, це перша книга Дмитра без ненормативної лексики, скоріше навпаки — тут лише ніжні та дорослі рифми.
Натомість 5-та авторська книга Остапа Сливинського — філософська від палітурки до палітурки. Навіть в оформленні. Над контраверсійним дизайном до збірки добряче попрацювала польська художниця. Дивним є і саме наповнення добірки. Глибокий аналіз дитинства, смейні трагедії та життєві підсумки — те, що звикли вважати геть не поетичними темами.
Після Івано-Франківська смакувати добірною поезією квартету будуть Чернівці. Саме там упродовж 4 днів наступних днів і відбуватиметься міжнародний літературний фестиваль. MERIDIAN CZERNOWITZ, запевняють його «промоутери» доволі незвичне літературне дійство, покликане передусім повернути місто на культурну мапу Європи.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх