Під час практичного тренінгу учасники дізнаються:
– що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися;
– які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях;
– де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати;
– які існують підводні камені поширення інформації про суддів;
– як уникнути дифамаційних та інших ризиків поширення інформації про суддів;
– яким чином громадянин може долучитися до очищення судової системи від недоброчесних суддів.
В рамках тренінгу також відбудеться публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області. Представники кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентують результати аналізу суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області за критеріями доброчесності. Дослідження було проведене в рамках підготовки загальноукраїнської бази профайлів суддів, перші результати якої чеснівці презентували в Києві у жовтні 2017 року та яка містить вже понад 1000 профайлів суддів України.
До участі у тренінгу запрошуються представники громадянського суспільства, волонтери, журналісти, активні студенти Франківщини. Для участі необхідно заповнити анкету до 8 лютого включно. Відбір учасників буде відбуватися на конкурсній основі на принципах неупередженості та гендерної рівності. Про результати відбору та місце проведення буде повідомлено 9 лютого.
Участь є безкоштовною. Організатори забезпечують харчування та відшкодовують витрати за проїзд учасникам з інших міст, сіл та селищ Івано-Франківської області.
Календар подій
23 травня 2019
04 квітня 2019
30 березня 2019
12 лютого 2019
23 грудня 2018
08 грудня 2018
Коментарі