Понад півсотні бігунів пробігли нічним Франківськом

Понад півсотні бігунів пробігли нічним Франківськом

У ніч з 29 на 30 липня в Івано-Франківську провели Нічний забіг-2017, участь у якому взяли 59 бігунів. Подія проходила в рамках підготовки до цьогорічного Frankivsk Half Marathon, який 24 вересня проведе платформа Тепле Місто.

Понад півсотні бігунів пробігли нічним Франківськом

Стартували і фінішували учасники на території заводу «Промприлад» (вул. Сахарова, 23). Вони долали дистанцію у майже 6 км, яка пролягала по вулицях Сахарова, Чорновола, Незалежності та Мельника, у супроводі велосипедистів Забіг мав благодійну мету і проходив без підрахунку часу.

Понад півсотні бігунів пробігли нічним Франківськом

Організаторам вдалось зібрати 3000 грн на проведення спортивних змагань серед людей з особливими потребами, які організовує Мальтійська Служба Допомоги.

За словами організатора забігу, координатора програми «Гарячий спорт» від платформи «Тепле Місто» Ігоря Крицака, на цей Нічний забіг зібралось майже вдвічі більше учасників, ніж торік, що свідчить про розвиток бігового руху в Івано-Франківську.

«Зараз літо, спека, тому ми вирішили побігати вночі й організувати такий андеграундний івент, – говорить Ігор Крицак. – Плюс завдяки «Нічному забігу» ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує».

У рамках підготовки до Франківського Півмарафону-2017 зараз уже проводяться відкриті бігові тренування та лекторій, а в серпні пройде Кольоровий забіг.

Зареєструватись на Frankivsk Half Marathon можна через сайт run.if.ua. Платформа "Тепле Місто" проводить півмарафон уже третій рік поспіль у рамках програми «Гарячий спорт». Мета проекту – популяризувати ідеї здорового способу життя, поширювати досвід проведення спортивних заходів, формувати спільноту однодумців, а також пропагувати і втілювати принципи сталого розвитку міста.
Frankivsk Half Marathon – один із найбільших бігових заходів Західної України.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх