Франківський Півмарафон 2017

Франківський Півмарафон 2017

24 вересня 2017

Різні локації Івано-Франківська

Вартість

0 - 800 грн

Реєстрація

Івано-Франківськ вчетверте прийматиме сотні бігунів з усієї України та з-за кордону. У програмі – забіги на 21, 10 і 5 км, корпоративний забіг, естафета, сімейний і благодійний забіги, а також дитячі перегони.

20 квітн, стартувала реєстрація на цьогорічний Frankivsk Half Marathon. Зареєструватись на Frankivsk Half Marathon можна на сайті www.run.if.ua.

Бігуни зможуть подолати класичну дистанцію півмарафону у 21,097 км, а також 10 км та 5 км (у цьому забігу можна змагатись із 14 років). Для корпоративних учасників та охочих пробігти в компанії друзів передбачені естафети 3 по 5 + 6,097 км. Діти до 13 років зможуть безкоштовно подолати 1000, 500, і 100 м.

Уперше на Франківському Півмарафоні проводитиметься сімейний забіг на 2 км. Окрім того, також вперше проведуть благодійний забіг (2 км), кошти від реєстрації на який спрямують на підтримку проекту Мальтійської служби допомоги – спортивний турнір для підлітків з обмеженими можливостями.

Кожен учасник разом із реєстрацією гарантовано отримає тканевий рюкзак, стартовий номер, чіп для фіксації результатів, фірмовий браслет, іміджевий стікер, мапу маршруту, онлайн-диплом із результатом, освіжаючий пакет фінішера, а також користуватиметься камерами схову та пунктами харчування і гідратації. Окрім того, є можливість додатково придбати медаль (125 грн) та футболку (175 грн).

Франківський Півмарафон у черговий раз відбудеться в рамках реалізації програми «Гарячий спорт» від платформи «Тепле Місто».

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх