Відкриті тренування: Франківськ готується до півмарафону

Відкриті тренування: Франківськ готується до півмарафону

Взяти участь у відкритих бігових тренуваннях можуть усі охочі, незалежно від віку або спортивного досвіду (від новачків до досвідчених бігунів). З учасниками працюватиме досвідчений тренер, майстер спорту України Володимир Юрчук.

Стартували відкриті бігові тренування в рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon’17 у вівторок, 13 червня.

Відкриті тренування проходитимуть в різних локаціях міста щонеділі до кінця червня, а в наступні місяці вони проходитимуть частіше. Тривалість тренувань – приблизно дві години. Під час зустрічей говоритимуть про екіпірування, техніку бігу, особливості дихання, корисні звички тощо.

Мета практики — розвивати швидкість і витривалість: спеціальні вправи призначені для тренування не лише ніг, а й тіла загалом. Початківців обіцяють підготувати до обраної дистанції. Досвідченіші матимуть добру нагоду спілкуватись і тренуватись у колі однодумців.

Влітку учасники тренувань вже зможуть випробувати свої сили, адже в липні-серпні в рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon заплановані нічний та кольоровий забіги.

А вже цього місяця стартує лекторій: своїм досвідом будуть ділитись відомі тренери, спортсмени, успішні люди, в житті яких спорт посідає важливе місце. Стежте за нашими анонсами, щоб бути в курсі «бігових» подій.

Зазначимо, що охочі взяти участь у півмарафоні можуть зареєструватись, зайшовши на сайт run.if.ua та обравши відповідну для себе дистанцію. Основний маршрут — 21,097 км, інші: 5, 10 км, естафети, сімейний забіг і дитячі дистанції на 100, 500 і 1000 м, а також благодійний забіг на 2 км.

Нагадаємо, платформа «Тепле Місто» проводить півмарафон вже третій рік поспіль, у рамках програми «Гарячий спорт». Мета проекту — сприяти популяризації ідей здорового способу життя, поширювати досвід проведення спортивних заходів і формувати спільноту однодумців, пропагувати і втілювати принципи сталого розвитку міста. Frankivsk Half Marathon — один із найбільших бігових заходів Західної України.

Контактна особа: 097-238- 28-55, 095-148- 68-28 Марія Чала

Реклама на сайті

Коментарі

вверх