Медіапоетична ніч в галереї: AETHER.mcrt

Медіапоетична ніч в галереї: AETHER.mcrt

30 листопада 2018, 21:00

Асортиментна кімната (вул. Сахарова, 23)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Учасники львівського медіапоeтичного гурту AETHER [етер] працюють на межі перформансу, поезії, алгоритмічної електронної музики та експериментального відео. Відкидаючи потребу запрограмованого сценарію, вони покладаються лише на випадок, продиктований бінарним гральним кубиком. Кожен наступний крок породжує все нові і нові комбінації образів та відчуттів, передбачити які не бачиться можливим.

До складу гурту входять звуковий мистець Юрко Булка, відеохудожник Роман Гайдейчук, а також письменники Ірина Загладько та Михайло Жаржайло. В Івано-Франківську до медіаколаборації вперше долучиться сесійний учасник: франківський DJ Eugene Filatov доповнить звукове полотно перформансу власною роботою над семплами з платівок.

Тож, запрошуємо вас приєнатися до цієї “медіапоетичної рулетки” в останню ніч цієї осені до галереї Асортиментна кімната. Саме на цю ніч ми перетворимо галерею на дещо інший простір, в якому можна влаштовуватися зручніше та лежати на підлозі, аби повністю зануритися в медіапоетичний перфоменс. Взяти з собою пледи та спальники буде хорошою ідеєю, хоча ми матимемо і свої. Головне, беріть з собою ваші вуха та серця, а також готовність дивуватися.

Вхід абсолютно та принципово вільний, а точний час закінчення – невідомий.

Довідка:
AETHER: mediacollaboration in real time – львівський медіапоетичний гурт, що працює на перетині літератури, перформансу, музики та відео. Основу гурту складають четверо учасників: Юрко Булка (музика), Роман Гайдейчук (відео), Ірина Загладько (поезія) та Михайло Жаржайло (поезія). З моменту заснування у 2016 році, гурт встиг презентувати 9 перформансів в рамках літературних і музичних фестивалів: Форум видавців / Lviv Book Forum, Book Arsenal, Kyiv poetry week, Translatorium та Vox Electronica.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх