Виставка Анни Алпатьєвої «Опір втратам»

Виставка Анни Алпатьєвої «Опір втратам»

31 травня 2019 - 30 червня 2019

Галерея «Детектор» (вул. Сахарова, 23)

facebook

Художниця Анна Алпатьєва живе і працює в Києві.
В 2012 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури.
В 2011 році була номінанткою конкурсу для молодих художників «Мухі».
З 2009 року бере участь у виставках, мистецьких подіях і резиденціях в Україні та за кордоном. Працює в техніках живопису, аналогової фотографії, ілюстрації та анімації.

Одним з напрямків творчості Анни Алпатьєвої є особиста і колективна пам’ять, відносини минулого із сьогоденням, пошук їх паралелей та способів впливу на майбутнє.

В основі проекту «Опір втратам» є термін «постпам’яті», який наступні генерації співвідносять з особистими, колективними та культурними травмами, що зазнали їх попередники; з тим, що вони «запам’ятали» через історії, образи, поведінку людей, серед яких вони виростали. Мова йде про передачу інформації між поколіннями на глибоко емоційних і генетичних рівнях. В проекті буде представлено серію портретів і композицій, створених на основі знайдених архівних фотографій.

«Мені подобається вираз — людина жива, доки жива пам’ять про неї. Але в цьому є певний конфлікт, саме у відсутністі можливості згадати кожного і бажанням архівувати, зберігати докази про життя. Багато різних подій відбулися в минулому, але їх вплив можемо спостерігати і тепер» (Анна Алпатьєва).

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх