Фестиваль Франківської Майстерні

Фестиваль Франківської Майстерні

24 лютого 2018 - 25 лютого 2018, 10:00

Вільний простір «Вдома» (вул. Січових Стрільців, 13; 4 поверх; на домофоні - 13)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Півріччя інкубаційної освітньої програми для наступного покоління проактивної спільноти в Івано-Франківську підходить до свого логічного фіналу. З вересня 2017 року в рамках відкритого конкурсу, в програмі з’явились молоді та амбітні учасники, зі своїми цікавими ідеями і ініціативами, готові до нового навчального досвіду, розвитку своїх компетенцій і вмінь. Разом з ними ми наповнювали освітнє поле програми навчальними зустрічами та інтенсивними тренінгами, підтримували одне одного, розробляли ініціативи й проекти, шукали фінансування, святкували та мріяли про майбутнє.
Фестиваль Франківської Майстерні завершить пілотний рік програми Франківська Майстерня. Але це не кінець! Це проміжний фініш, захід на черговий виток навчання та реалізації свого потенціалу.
На Фестивалі ви зможете побачити, як можна ініціювати позитивні зміни в Івано-Франківську та області, маючи спільноту однодумців та можливість навчатися у практиків.

20 учасників та учасниць Франківської Майстерні розробили 14 проектів, які вони вже реалізовують та тестують на практиці. Саме ці 14 ідей для Івано-Франківська, які вже втілюються в життя, будуть презентовані на фестивалі. Ці ідеї та проекти стосуються різних напрямків життя в Івано-Франківську – від співпраці та об’єднання мешканців багатоквартирних будинків до арт-терапії та воркшопів з малювання, від пожвавлення роботи студентського наукового товариства до навчання stop-motion анімації для підлітків, від просторів для спільного практикування йоги для батьків з дітьми до концепції майстерні фаб-лаб, тощо.
Фестиваль планує стати майданчиком для обміну досвідом, які низові ініціативи потрібні Івано-Франківську та що можуть зробити звичайні мешканці для покращення життя в своєму місті.

Фестиваль організовує програма неформальної освіти з активного / демократичного громадянства “Франківська Майстерня”. В її рамках студенти, громадські активісти, митці та підприємці втілюють в життя авторські проекти, які допопомагають стати місту більш комфортним для життя та вирішують різні соціальні проблеми.

У програмі Фестивалю Франківської Майстерні:

– майстер-класи від учасниць та учасників програми;
– спілкування, дискусії та співтворення
– планування майбутніх ініціатив, які доповнюватимуть Франківськ

Повну програму фестивалю опублікуємо невдовзі. Тож слідкуйте за оновленнями і бронюйте дати в своїх календарях!

Вхід на всі події вільний.

Франківська Майстерня – локальна інкубаційна програма неформальної освіти в сфері активного / демократичного громадянства, яка реалізується ГО «Інша Освіта» в рамках довгострокової освітньої стратегії навколо ревіталізації заводу Промприлад. Проект «Розширення можливостей локальних активістів в Івано-Франківську. Майстерня» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх