Відкриття концертного сезону 2015-2016

Відкриття концертного сезону 2015-2016

10 вересня 2015, 18:30

Відкриватимуть концертний сезон 2015-2016 на сфені філармонії: Академічний камерний оркестр HARMONIA NOBILE, Художній керівник та концертмейстер – Заслужена артистка України – Наталія Мандрика
Диригент – Стівен Еллері (Великобританія)
Мацей Дземянчук – тенор (Польща)
Кшиштов Гжибовскі – бас кларнет (Польща)

В програмі:
В.А.Моцарт «Маленька нічна серенада» (K.525)
В.А.Моцарт Концерт для кларнету з оркестром Ля-мажор (K.V.622)
Д.Шостакович Камерна симфонія (op.110a)
Арії з опер Верді, Пуччіні та ін.

Стівен Еллері – диригент (Великобританія), навчався диригування у Іллі Мусіна в м.Санкт-Петербург (1991-1995 рр.) і Джорджа Катлєвіча в м.Краків (1988-1991 рр.). У 2007 році отримав спеціальну нагороду на Міжнародному оперному конкурсі диригентів імені Б.Бартока в Румунії. У 1999 році Стівен Еллері був удостоєний третьої премії, а також премії Польського радіо на Міжнародному конкурсі диригентів імені Г.Фітельберга в м.Катовіце.

Працює з оркестрами, оперними та хоровими колективами в Японії: Tokyo City Philharmonic, Osaka Philharmonic, Gunma Symphony, Tokatsu Opera, Kansai 21 Century, Південній Америці: Filarmonica de la ciudad de Mexico, Sinfonica Nacional de Peru, Sinfonica de Arequipa, Sinfpnica de Trujillo. Гастролював з концерти в Польщі: Люблін, Кельце, Катовіце, Радом, Плоцьк, Краків.

Кшиштоф Гжибовський – кларнет (Польща), соліст і камерний музикант, має досвід роботи з артистами світового класу: Сабін Мейер, Вольфганг Мейер, Ігор Левіт, Кшезимір Дембскі, Маріуш Патира, Мішель Летьє, Джордж Сальваровскі. Композитори Пол Паттерсон і Кшезимір Дембскі доручили Кшиштофу перше виконання своїх концертів для кларнету.

Концертний сезон 2014-2015 років – дебют музиканта з оркестрами St. Martin in the Fields, London Gala Orchester (диригент Stephen Ellery), Polska Orkiestra Radiowa (диригент Michal Klauza), Bach-Ensemble (диригент Matthias Janz).

В період 2014-2015 рр. К. Гжибовський брав участь у міжнародних фестивалях «Appen classic» (м.Гамбург), «ISA Musik Festival» (м.Відень), «Lubecke Klarinettennacht» (м.Любек).

Мацей Дземянчук – тенор (Польща), навчався по класу вокалу у Пшемислава Куммера. Захоплюватися співом почав у 2008 році при вступі до Хору Політехніки м.Білосток.

У 2009 році Мацей Дземянчук знявся у мюзиклі «Nie noc nam ciemnoscia lecz dzien», де виступив як співавтор та виконавець однієї з головних ролей.

У березні 2012 року – соліст Реквієму до-мінор «Pro defuncto archiepiscopo Sigismundo» Майкла Гайдна разом із соборним хором «Кармен» та камерним оркестром м.Білосток.
Восени 2012 року дебютував в ролі Фелікса у сценічній версії комічної опери «Flis» Станіслава Монюшка.
Гастролює країнами Європи.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх