Вечірка з DJ Sensey @ VODAсlub

Вечірка з DJ Sensey @ VODAсlub

05 серпня 2017, 22:00

VODA club (с. Поляниця, ТК «Буковель»)

Вартість

250 грн

Вже з молодих літ, коли у Сергія з’явилась любов до музики, він почав займатись її написанням. У травні 2008 Сергій відкриває найвідвідуваніший клуб Тернополя «ІБІZA», де стає арт-директором. Під час роботи саме в цьому клубі він розуміє, що працює в якості діджея набагато краще за інших, яких на той час бачив немало, і презентує себе як діджей «DJ SENSEY». З 2009 року Сергій розпочинає свою гастрольну діяльність, кількість його гастрольних дат настільки велика, що досягає до 20ти в місяць!

У 2012 Сергій закриває нічний клуб «ІБІZA» і переходить на абсолютно новий рівень, коли відкриває нічний клуб Luxury рівня «AllureNight Club». У березні 2013 Сергій знайомиться з відомим на всю Україну телеведучим (телеканал М1) Дмитром Обрізаном, який помічає молодого талановитого діджея і пропонує йому створити спільний проект на всеукраїнському музичному телеканалі «М1» у столиці України. Програма під назвою «UK TOP DANCE», яка була спочатку хіт-парадом в подальшому стала насиченим клубним проектом, який і по сьогодні їздить по території України, Польщі, Молдови, Угорщини…

За цей рік Sergey SeNSeY не тільки став культовим діджеєм, але й відзняв відео-кліп на власну пісню «Я Могу» з відомим співаком Kishe та своїм другом Дмитром Обрізаном.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх