Вечірка з Fly Project @ VODAсlub

Вечірка з Fly Project @ VODAсlub

26 серпня 2017, 21:00

VODA club (с. Поляниця, ТК «Буковель»)

Вартість

450 - 4700 грн

Проводжаємо літо яскраво, красиво і драйвово hазом з лідерами світових танцювальних чартів Fly Project. За 12 років існування румунський dj-дует скорив всі континенти.

Всі найкращі хіти Fly Project: «Toca Toca», «So High», «Mandala», «Dame», «Like A Star», «Back In My Life», «Butterfly», «Musica», «Goodbye», «K-Tinne» – тільки цього вечора для вас!

Група Fly Project дала більше 2500 концертів і завоювала більше 10 престижних музичних нагород, включаючи MTV European Music Awards!
Стиль Fly Project — це вражаючий мікс танцювальної музики і техно, комбінація неповторної енергетики, ритмічних бітів і приголомшливого вокалу!

Fly Project у 2005 році заснували друзі Тюдор Іонеску і Ден Денес. Їхнім першим хітом став трек «Raisa», який викликав ефект яскравої бомби і ще довгий час після релізу залишався хітом № 1 у клубному житті Румунії. Презентувавши дебютний альбом та суперхіт «Toca-Toca», який вразив усіх незвичайним міксом латинської музики, евроденсу і хаусу, Fly Project стали відомими у всій Європі.

Крім випуску хітових композицій, Fly Project активно займаються концертною діяльністю – з успіхом виступають на провідних світових майданчиках. А тисячі відданих шанувальників групи і просто аматорів якісної танцювальної музики європейського рівня щоразу із поспіхом поспішають придбати квитки на їхні концерти.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх