Конкурс сніговиків 2011

Конкурс сніговиків 2011

5 березня 2011, 13:00
Парк культури та відпочинку ім. Шевченка

«Конкурс сніговиків» в Івано-Франківську відбувається вже вдруге. Минулого року взяло участь 25 команд або 120 людей, віком від трьох до щестидесяти років, які використовуючи пензлики, фарби, прикраси та аксесуари, ліпили з снігу тигренят, зайченят, слоненят, їжачків, песиків, котиків, сім’ї з сніговиків, Жар-птицю, Козака на «Вежі», Гулівера і ліліпутів, Білосніжку з гномами і навіть Юлію Тимошенко.
Участь для всіх бажаючих безкоштовна. Для участі необхідно прийти на реєстрацію, яка відбуватиметься з 12.00 на майданчику навпроти колеса огляду в парку ім. Шевченка (колишній дитячий майданчик), ознайомитися з правилами і зареєструвати команду. В команді може бути до п’яти людей, серед яких обов’язково має бути дорослий. Жюрі складатиметься з представниківи від партнерів заходу.
Автори найкращих робіт отримають подарунки від партнерів конкурсу – це солодощі, сувеніри та корисні подарунки. Генеральним партнером є торгова марка «Хаггіс» – виробник підгузників та предметів особистої гігієни для малят, Ексклюзивним партнером заходу є торгова марка «Вам» – виробник печива, тортів, напівфабрикатів.

План заходу:

12:00 – ознайомлення з правилами, початок реєстрації команд
13:00 – початок “Конкурсу сніговиків”
15:00 – визначення переможців та нагородження

Сайт події: ФРІ

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх