Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)
Формат роботи «Жива бібліотека» наступний: «читачі» – пересічні люди, які завітають у «бібліотеку», можуть вибрати серед наявних цікаву для них «книгу» для «читання». «Книгами» є попередньо запрошені неординарні особистості.
«Читання» – це спілкування протягом 10-30 хвилин «обличчя до обличчя” в невимушеній обстановці двох людей – «книги» і «читача». Якщо «книга» має великий попит, то її можуть «читати» два-три «читачі» одночасно (але, зазвичай, кожен «читач» очікує своєї черги).
Правилом «Живої бібліотеки» є толерантне ставлення один до одного всіх учасників процесу. Координацію заходу проводить «бібліотекар». Участі у процесі «читання» «бібліотекар» не бере.
Перша «Жива бібліотека» з’явилась у 2002 році в Данії, на музичному фестивалі Roskilde. Її концепцію розробила данська неурядова молодіжна організація «Зупини насильство» (Stop the Violence). Відтоді ця ідея поширилася по всьому світу, була втілена в життя в Україні та кількох десятках країн.«Книжками» є люди, щодо яких у суспільстві існують певні упередження або стереотипи – часто це представники різних меншин, люди, що живуть закритими групами або прихильники непопулярних ідей.
Календар подій
15 червня 2019
02 квітня 2019
01 квітня 2019
28 травня 2019
01 березня 2019
20 жовтня 2018
Коментарі