«Жива бібліотека» @ Urban Space 100

«Жива бібліотека» @ Urban Space 100

22 листопада 2015, 16:00

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Формат роботи «Жива бібліотека» наступний: «читачі» – пересічні люди, які завітають у «бібліотеку», можуть вибрати серед наявних цікаву для них «книгу» для «читання». «Книгами» є попередньо запрошені неординарні особистості.

«Читання» – це спілкування протягом 10-30 хвилин «обличчя до обличчя” в невимушеній обстановці двох людей – «книги» і «читача». Якщо «книга» має великий попит, то її можуть «читати» два-три «читачі» одночасно (але, зазвичай, кожен «читач» очікує своєї черги).

Правилом «Живої бібліотеки» є толерантне ставлення один до одного всіх учасників процесу. Координацію заходу проводить «бібліотекар». Участі у процесі «читання» «бібліотекар» не бере.

Перша «Жива бібліотека» з’явилась у 2002 році в Данії, на музичному фестивалі Roskilde. Її концепцію розробила данська неурядова молодіжна організація «Зупини насильство» (Stop the Violence). Відтоді ця ідея поширилася по всьому світу, була втілена в життя в Україні та кількох десятках країн.«Книжками» є люди, щодо яких у суспільстві існують певні упередження або стереотипи – часто це представники різних меншин, люди, що живуть закритими групами або прихильники непопулярних ідей.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх