Відкрита зустріч QC community

Відкрита зустріч QC community

16 вересня 2017, 15:00

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Запрошуємо на відкриту зустріч QC community Ivano-Frankivsk інженерів з контролю якості та всіх кому цікавий даний напрямок.

У програмі зустрічі:

Доповідь «Heuristics of stopping testing». В певний момент часу майже всі інженери з контролю якості задаються питанням про те, коли варто зупинитись в роботі. Це питання може бути поставлене на рівні певного функціоналу чи проекту в цілому. Тому у 2009 році Michael Bolton у співпраці з колегами, вирішив зібрати докупи всі найпоширеніші причини завершення тестування у вигляді евристик, щоб інші інженери підтвердили, спростували чи доповнили їх. Під час виступу доповідач розповість про евристики та як оцінити чи варто завершувати тестування згідно кожної з них.

Доповідь «Kotlin без маркетинга» У цій доповіді Сергій поділиться своїм досвідом використання Котлін в якості основної мови для написання автотестів. Розповість в цілому про те як дійшли до такого життя і що з цього вийшло. Буде корисно як для тих, хто вже спробував мову, так і для тих, хто жодного разу про неї не чув. Розповість про проект Kirk.

Відкрита бесіда з Людмилою Шиманською на тему «Як будувати стосунки з рекрутерами» Ви зможете дізнатись як максимально ефективно комунікувати з рекрутерами для того, щоб знайти свою роботу мрії.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх