Тренінг Богдана Желобчука Time management (для підлітків 13-17 років)

Тренінг Богдана Желобчука Time management (для підлітків 13-17 років)

07 жовтня 2018, 15:30

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Вартість

Участь безкоштовна за умови реєстрації

Реєстрація

Учасники тренінгу попрацють над питаннями: як знаходити баланс між школою, друзями, сім’єю, роботою і відпочинком; як досягати більшого за менших зусиль; як на практиці застосовувати головні принципи Тайм-менеджменту; говорити «ні» щоб твій час став ефективним; складати чек-лист на кожен день для збільшення ефективності; керувати своїм часом.

Тренер: Богдан Желобчук (м. Львів)
Тренер Школи розвитку SPE. Досвід тренерської діяльності понад 1150 годин.
Ведучий курсів «Тайм-менеджмент” та «Мистецтво спілкування із складними особистостями», а також напрямку ораторського мистецтва. Автор курсу LifeDesign і «Тайм-менеджмент для чоловіків».

Організатор Чемпіонатів з ораторського мистецтва Lviv Oratory Open.
Приватний підприємець, співзасновник дизайн-студії Miff Manufacture.

Засновник та ведучий тренер тренувального табору для чоловіків Do.bro training camp. Проводить індивідуальні живі та скайп-консультації щодо питань особистої ефективності і тайм-менеджменту. Проводить корпоративні навчальні програми для таких компаній як SoftServe, Softjourn, Maytech, Bader, Кредобанкбанк, Львівської міської ради, ТОВ «Уніплит» та інших.

Як спікер бере активну участь в таких конференціях, як Smart Fest, iLead, проводить лекції-тренінги для УКУ (м.Львів) та Університету ім. Данила Галицького (м.Івано-Франківськ), а також громадських організацій серед яких ФРІ, BEST та інші.
Марафонець та скайраннер.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх