Тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine

Тренінг подолання бойової травми від Wounded Warrior Ukraine

15 серпня 2015 - 16 серпня 2015

готель Станіславів (вул. Чорновола, 7)

facebook

Тренінг створила Дітте Марчер, директор Bodynamic International, громадський діяч, правозахисник, данський тілесно-орієнтований психотерапевт із багаторічним стажем, співавтор методики для роботи з шоковою травмою та ПТСР. Впродовж 20 років співпрацювала як психолог та спеціаліст із розв’язання конфліктів з миротворчими силами ООН, організацією «Лікарі без кордонів» на Близькому Сході, у країнах колишньої Югославії та Африки. Наразі заснувала у Данії реабілітаційну програму для військових, що потерпають від наслідків психологічних травм, отриманих під час бойових дій у гарячих точках планети.

«Ветерани — уже спеціалісти. Людина із серцем, яка здатна не боятися страхів іншої людини, здатна до емпатії, здатна створити спільноту і має на це час — здатна лікувати. Багато ветеранів не бажають говорити із дипломованими психологами. Натомість вони готові говорити із тими, хто так само був на війні, хто може підтримати їх, повернутися з ними у спогадах у те місце. То ж ми просто повинні дати їм правильний інструментарій для допомоги одне одному», — говорить Дітте Марчер.

З метою розширення системи психологічної взаємопідтримки серед бійців асистентами Дітте Марчер та ветеранами-випускниками буде проводитись регулярне навчання у спільнотах.

Група – 20 чол.
Всі хто мають бажання приєднатися телефонуйте 066 528 14 96.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх