Фортечна галерея «Бастіон»

Фортечна галерея «Бастіон»
зірочок - 5, відгуків - 3
м. Івано-Франківськ, провулок Фортечний, 1
09:00 - 21:00, без вихідних
+38 (0342) 75-08-71

facebook

Із самого початку Станіславів закладався як місто-фортеця, з усіх боків оточене захисними стінами. Дата надання місту-фортеці магдебурзького права — 1662 рік сьогодні вважається датою заснування Івано-Франківська. Бойова історія фортеці розпочалася в 1676 році, коли вона витримала облогу багатотисячної турецької армії під керівництвом Ібрагіма-паші.

На даний час від двох із шести бастіонів не залишилося і сліду, ще три простежуються досить чітко. Один бастіон значною мірою зберігся. Його залишки — це цегляний мур у Фортечному провулку.
Фортечна галерея «Бастіон»
У 2002 році розпочався проект реконструкції першого бастіону — його було вирішено включити до нового проекту сувенірно-подарункової галереї. Відвідувачі галереї зможуть побачити живу історію міста — старі фортечні мури, бережно відреставровані і сховані під скло.

Сувенірна галерея «Бастіон» включає в себе кав’ярню, ресторан, магазин вишуканих вин, магазини оптики, швейцарських годинників, парфумерно-косметичний бутік, інші крамниці товарів сувенірно-подарункової групи та постійно діючу виставку картин та фотографій.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх