Виставка Едуарда Ніконорова «ОбразА»

Виставка Едуарда Ніконорова «ОбразА»

13 квітня 2019 - 13 травня 2019

Галерея «Арт на Мур» (провулок Фортечний, 1)

Назва виставки «ОбразА» наголошує глядачеві на те, які історичні події є важливими для художника, які асоціації та паралелі можна провести між минулим і теперішнім, а отже зробити потрібні висновки. За рахунок такого переосмислення руйнуються стереотипи і створюється нова зображальна мова.

Для художника образ є формою трактування і засвоєння світу з позиції визначеного ним естетичного ідеалу. Будь-які явища, творчо відображені в мистецькому творі, теж формують образ, бачення художником проблем та зацікавлень соціуму. Популярність робіт свідчить про налагоджений контакт з публікою безпосередньо через творчість художника.

У представленій серії робіт Едуард Ніконоров використовує всі характерні риси постмодерного мистецтва: колаж з історичних стилів і постатей, потрактованих у сучасному контексті, іронізування та нові інтерпретації класичного мистецтва, а також поєднання попкультури (кітчу) та високого мистецтва.

Формальна частина творчості Едуарда Ніконорова побудована на контрасті, який виражений і у формі, і у кольорі, і у сюжеті. Поняття композиційного контрасту в мистецькій діяльності є досить вдалим прийомом. У його основу вкладений закон діалектики, який був опрацьований ще в Стародавній Греції і до сьогоднішнього часу підтверджує свою актуальність.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх