Паб-клуб «Буха-Rest»

Паб-клуб «Буха-Rest»
зірочок - 2.6, відгуків - 20
м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 219а
12:00 - 02:00
+38 (067) 776-61-19

facebook

Буха-Rest — перший міський ресторан-субмарина. Заклад пропонує пиво та м’ясні страви, що пасують до цього традиційного напою. Одна з «родзинок» інтер’єру – телефонна будка, яка створює фоновий шум офісу/вокзалу/затору/ринку/спортзалу, якщо дзвонитиме дружина чи начальник.

Легенда закладу:
Заклад назвали на честь справжньої морської лабораторії пивних досліджень. Їх свого часу (в кінці ХІХ сторіччя) активно проводив всесвітньо відомий пиволог, хімік, гастрономер, автор загальної теорії пива, румун за походженням, Зенон Аврамович Бух (1871-1937 рр.) Його сміливо можна назвати «пивним алхіміком». Тільки замість філософського каменя, що все перетворює на золото, Бух вивчав ПИВО — напій, що все перетворює на ЩАСТЯ!

З. А. Бух народився у бідній родині, та ще й рано осиротів. І всі життєві незгоди лише додали молодому досліднику віри у те, що щастя не залежить від обставин! Він наполегливо вчився і багато читав. І якось один багатий чоловік помітив харизматичного юнака. За підтримки цього мецената, Зенон став відомим на весь світ науковцем, мандрівником та першовідкривачем.

Зенон Аврамович відкрив купу пивних законів, довів кілька пивних теорем та зробив багато відкриттів (наприклад, що організм щасливої людини на 80% складається з пива). Його авторству належить формула пивного балансу: H = (B+M/F)*X,

де Н — щастя, В — пиво, М — м’ясо, F — добрі друзі, а Х — змінна, яка збільшує якість формули із кожною порцією. Таким чином, щастя, за З. А. Бухом, це добра випивка + смачна закуска, поділені на гарну компанію, і що більше порцій та друзів за столом, то краще!

Але найбільшу славу науковцю принесла перша пивна підводна експедиція по акваторії Атлантичного океану. У пошуках нових рецептів, складників та історичних доказів пивного щастя, З. А. БУХ збудував унікальний підводний човен, який мав силу і швидкість кита, міг занурюватись у темні води океану та виринати на поверхню, коли заманеться. Назвав він його «Буха-Rest» на честь свого рідного міста, що румунською означає «радісний».

Команда «Буха-Rest’у» знайшла купу старовинних рецептів і море цікавих страв зі свинини, курятини та баранини (адже, на думку Зенона Аврамовича, пиво без м’яса — гроші на вітер!). А головне, вони створили таємне товариство, члени якого свято зберігали таємницю своїх зборів.

Таємним символом Пивного Ордену став Залізний Кухоль, а девізом стало славнозвісне «Пиво творить диво». Всі члени таємного братства були зобов’язаними випивати по галону пива хоча б раз на день, а на збори суворо заборонялося приходити тверезими. Не повірите, але перший у світі алкометр був придуманий саме Зеноном Бухом — так він перевіряв, чи не порушують його товариші правила Пивного Ордену!

І ось минуло понад сто років, і всі забули про чудернацькі пивні відкриття. Але сьогодні праправнук Зенона Буха нарешті вирішив створити прототип славної субмарини героїчного предка! І нарешті втілити його мрію — пивопровід кожному прямо у келих!

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх