Події

Календар подій

Жіночий Фестиваль «Аніма» 2017 Інше, Фестивалі

18 жовтня 2017 - 19 жовтня 2017

Івано-Франківська обласна філармонія

Організатори не обмежуються будь якими рамками, адже фестиваль багатопрофільний і кожна жінка зможе знайти для себе цікаву тему, обравши напрямок і сектор, який найбільше цікавить (любов і стосунки; уроки сексуальності і зваблювання; ведення бізнесу по-жіночому; імідж, краса, здоров’я, жіночність, психологія та багато іншого).

Осінній пісенний ярмарок Інше, Фестивалі

08 жовтня 2017, 13:00

Народний дім «Просвіта»

Запрошуємо ярмаркувьти з вишивками, в'язними, гачкованими, мережаними виробами, з виробами декоративно-прикладного мистецтва, українськими жіночими прикрасами, лікувальними травами і чаями, фруктами, овочами, солодощами, медами, книжками і виставками квітів. Але найголовніше з українськими піснями і танцями, жартами, дотепними оповідями і сміховинками.

Фестиваль «Червоний носик як атрибут сміху та радості для дітей» Фестивалі

17 вересня 2017, 11:00

Міський парк культури ім. Т.Г. Шевченка

Запрошуємо на фестиваль добра для діток «День червоного носика». Символ фестивалю – червоний клоунський носик, який запропонують одягнути усім відвідувачам в знак підтримки діток.

Фестиваль короткометражних фільмів «KISFF» Кіно, Фестивалі
Вхід вільний

14 вересня 2017, 20:00

Urban Space 100

KISFF — це найбільший фестиваль короткометражних фільмів в Україні. Цього року він тривав 5 днів: на 5 локаціях було представлено більше 300 фільмів, Київ відвідало декілька десятків закордонних та українських представників кіноіндустрії, а кількість відвідувачів KISFF2017 перетнула позначку у 10 000 відвідувачів.

Свято винограду та вина 2017 Фестивалі

26 серпня 2017, 12:00 - 27 серпня 2017

Площа Ринок

Концепція фестивалю «Свято винограду та вина» полягає у потребі поширення культури споживання вина, що є не тільки алкогольним напоєм, але і продуктом творчості. В рамках свята відбуватиметься виставка та дегустація столових сортів винограду.

Фестиваль «Все українське на новий лад» Фестивалі

23 серпня 2017 - 25 серпня 2017

Міський парк культури ім. Т.Г. Шевченка

На франківців та гостей міста чекають різноманітні концерти, мистецька акція «Музичні балкони», вистава Нового театру просто неба, ніч українського кіно, фотовиставки, майстер-класи та інші розважальні заходи.

Відкриття відпочинкового цеху на Промприладі Музика, Фестивалі
20 грн

16 серпня 2017, 20:00

Завод «Промприлад»

В рамках урбан-фестивалю, або ж фестивалю про місто «Сеанс Міського Сканування», на території заводу Промприлад діятиме «Відпочинковий цех» - територія музики, кіно, вогнів і акустичних ефектів.

Воркшоп «Франківськ злітає» Фестивалі

12 серпня 2017 - 20 серпня 2017

Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ»

Колись збудований для посилення руху людей між соціалістичними республіками, колись закритий для більшості туристів, але відкритий для працівників нафтової промисловості дружніх країн, сьогодні він приймає студентів із більш ніж 40 країн світу і в той самий час це місце звідки франківці їдуть на заробітки до Європи.

Фестиваль культур Global Village Фестивалі

12 серпня 2017 - 13 серпня 2017

Mіське озеро

12-13 серпня 2017 року на Міському озері відбуватимиться Фестиваль Культур, де ти зможеш познайомитись з іноземними культурами, не виїжджаючи з Івано-Франківська, зустрітись з новими цікавими людьми, удосконалити свої знання іноземної мови та добавити в скарбничку ще одну, дізнатись про нові країни та просто класно провести час!

Освітньо-мистецький фестиваль Falkor Тренінги/Майстер-класи, Фестивалі
Вхід вільний

29 липня 2017, 11:00

вул. Cічових Стрільців, 56

Чи є життя після народження дитини?:) Освітньо-мистецький фестиваль для батьків і дітей Falkor направлений показати, що зі з'явою у сім'ї малюка батьки можуть не тільки бути соціально-активними, але й різнобічно розвиватись разом і паралельно із ним

вверх