Події

Календар подій

Воркшоп «Франківськ злітає» Фестивалі

12 серпня 2017 - 20 серпня 2017

Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ»

Колись збудований для посилення руху людей між соціалістичними республіками, колись закритий для більшості туристів, але відкритий для працівників нафтової промисловості дружніх країн, сьогодні він приймає студентів із більш ніж 40 країн світу і в той самий час це місце звідки франківці їдуть на заробітки до Європи.

Освітньо-мистецький фестиваль Falkor Тренінги/Майстер-класи, Фестивалі
Вхід вільний

29 липня 2017, 11:00

вул. Cічових Стрільців, 56

Чи є життя після народження дитини?:) Освітньо-мистецький фестиваль для батьків і дітей Falkor направлений показати, що зі з'явою у сім'ї малюка батьки можуть не тільки бути соціально-активними, але й різнобічно розвиватись разом і паралельно із ним

Міжнародний фестиваль меду «Меди Прикарпаття 2017» Інше, Фестивалі
Вхід вільний

22 липня 2017 - 23 липня 2017

Площа Ринок

В Івано-Франківську пройде міжнародний фестиваль меду «Меди Прикарпаття 2017», де будуть представлені пасічники Прикарпаття та всієї України, будуть запрошені пасічники з закордону (особливо з міст-побратимів Івано-Франківська), проходитимуть семінари та майстер-класи. Вас чекають цікаві лекції від видатних пасічників та науковців галузі а також різні розваги та смаколики.

Народне дійство «Полонинське літо – 2017» Інше, Фестивалі
Вхід вільний

16 липня 2017

Урочище Запідок

В рамках «Полонинського літа» відбудеться святковий концерт за участі мистецьких колективів Прикарпаття, запалення полонинської ватри, святкові полонинські дійства, ярмарок виробленої на полонинах продукції. Також, для гостей свята проведуть різноманітні спортивні дійства і конкурси, колоритні гуцульські забави та інші захоплюючі і цікаві події.

Фестиваль «Купальська Ніч» Інше, Фестивалі

06 липня 2017, 19:00

Міське озеро

Запрошуємо на фестиваль «Купальська Ніч», який відбудеться на сцені біля міського озера. Гостей заходу чекає таїнство старовинних традицій і справжні купальські гуляння.

Фестиваль «Еко-АртЕфект» Фестивалі

25 червня 2017, 12:00

Парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка

Ми всі хочемо змін, але при цьому залишаємось пасивними у своїй діяльності, очікуючи їх від когось. Отже основна місія фестивалю - це спроба показати, що простим, але усвідомленими діями такими як: зменшення та утилізація відходів, бережливе ставлення до навколишнього середовища, вже можна зробити вагомий внесок у своє майбутнє.

Фестиваль сучасного мистецтва Porto Franko 2017 Фестивалі

14 червня 2017, 18:00 - 18 червня 2017

Фестиваль сучасного мистецтва Porto Franko 2017

Найсучасніше мистецтво постачатимуть у мистецький порт Франківськ щедрими партіями. Воно настільки свіже, стверджує виконавчий директор фесту Володимир Гайдар, що навіть не розмитнене.

День Дій Івано-Франківськ: ЕкоГеоКвест-ІФ Фестивалі
Вхід вільний

01 червня 2017, 11:00
06 червня 2017, 17:30

Івано-Франківський краєзнавчий музей

День Дій - низка подій, які в червні 2017 року об’єднають 11 міст України в рамках міжнародної кампанії "Міста для життя". Основна ідея - донести до місцевих жителів необхідність взаємодіяти з владою в питанні викликів, які несе зміна клімату, а також показати, що громадськість має вплив, від слів до дій!

Великий міський пікнік «Дрібнота» Інше, Фестивалі
Вхід вільний

03 червня 2017, 09:30

Парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка

Вже восьмий рік поспіль ми та наші партнери робимо міське свято до Дня захисту дітей та радіємо кожній дитячій посмішці. Фудкорт та лаунж-зона не дадуть вам втекти раніше вечора. Приходьте на цілий день!

Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «CARPATHIAN SPACE» (Карпатський простір) Фестивалі

05 травня 2017 - 07 травня 2017

Різні локації міста

Масштабний Міжнародний проект, який має об’єднати країни Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво. Фестиваль буде майданчиком для щорічних зустрічей не тільки митців, а й бізнесменів, дипломатів, політиків

XV міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Свято Ковалів» Мистецтво, Фестивалі

05 травня 2017 - 07 травня 2017

Локації в центрі міста

На час фестивалю, центр міста перетворюється на велику кузню, де вирує одне з найдревніших мистецтв. «Свято ковалів» — традиційний щорічний Міжнародний ковальський фестиваль у місті Івано-Франківську, що був започаткований 2001 року

Івано-Франківськ Інше, Фестивалі

05 травня 2017 - 07 травня 2017

Різні локації міста

5-7 травня 2017 року Івано-Франківськ відзначатиме свою 355-у річницю. У програмі заходів фестиваль «Карпатський простір», фестиваль ковальського мистецтва «Свято Ковалів», мистецькі акції, спортивні заходи, вистава під відкритим небом та ще ціла низка подій

Фестиваль музики та снігу Z-Games On Snow Музика, Спорт, Фестивалі
899 грн

03 квітня 2017 - 08 квітня 2017

Буковель

Z-Games On Snow – абсолютно унікальний фестиваль, який об'єднує музику, гори і тусовку. Цілий тиждень у нескінченному святковому ритмі: вдень - на схилі, а відразу після закриття трас і до самого ранку - в закладах Буковелі. Найкращі діджеї з усієї країни на схилах

вверх