Події

Календар подій

Фестиваль Аrt-Praktik Семінари/Лекції, Фестивалі
500 - 700 грн

10 березня 2018 - 11 березня 2018

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Аrt-Praktik - це унікальна подія в сфері психології в Україні. Місія: Розвиток психологічної культури української нації засобами мистецтва. Тема Фестивалю: Час жити усвідомлено і щасливо.

Фестиваль «Битва вертепів - 2018» Фестивалі

14 січня 2018

Центральна частина селища

Участь у творчому дійстві «Битва вертепів» можуть взяти творчі професійні та аматорські театральні колективи (вертепи) міст і сіл Івано-Франківської області. У кожній номінації є дві категорії: діти та дорослі. А також два класи: аматори та професіонали.

Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» Фестивалі

08 січня 2018 - 14 січня 2018

Різні локації міста

Хори, ансамблі та вокалісти виконуватимуть традиційні та старовинні колядки і щедрівки. Колективи прибудуть як з Прикарпаття, так і з різних куточків України. Також завітають гості з інших країн.

Новорічний велопарад Інше, Фестивалі

30 грудня 2017, 14:30

Вічевий майдан

Запрошуємо прийняти участь у новорічному велопараді. З собою потрібно мати: справний велосипед, ліхтар, задні блималки. Вітаються велосипедисти в святкових вбраннях, новорічній атрибутиці, з прикрашеними велосипедами, та, найголовніше, взяти з собою - хороший настрій і бажання поділитися ним з оточуючими.

Bukovel Open. Гори кличуть! Спорт, Фестивалі
650 грн

08 грудня 2017, 12:00

Центральна частина селища

Запрошуємо на відкриття сезону найбільшою тусовкою в Україні! Будуть Z-Games, Sunny Days, Sneg travel, deinde, Кухня Екстриму, SNOW.ODESSA та інші друзі.

Жіночий Фестиваль «Аніма» 2017 Інше, Фестивалі

18 листопада 2017 - 19 листопада 2017

Івано-Франківська обласна філармонія

Організатори не обмежуються будь якими рамками, адже фестиваль багатопрофільний і кожна жінка зможе знайти для себе цікаву тему, обравши напрямок і сектор, який найбільше цікавить (любов і стосунки; уроки сексуальності і зваблювання; ведення бізнесу по-жіночому; імідж, краса, здоров’я, жіночність, психологія та багато іншого).

Костюмована ніч творчості Мистецтво, Фестивалі
Вхід вільний

28 жовтня 2017, 22:00

Народний дім «Просвіта»

Захід організовано в рамках всеукраїнського проекту Допомогти Може Кожен (здача крові). Також, на заході збиратимуть гроші для дитбудинку - http://www.ubm.org.ua/potreby/oselya-vnl.html

Фестиваль патріотичної пісні Музика, Фестивалі

12 жовтня 2017 - 15 жовтня 2017

Різні локації міста

Департамент культури міської ради запрошує всіх на фестиваль патріотичної пісні. Фестиваль присвячено 75-річчю створення Україньскої Повстанської Армії.

Осінній пісенний ярмарок Інше, Фестивалі

08 жовтня 2017, 13:00

Народний дім «Просвіта»

Запрошуємо ярмаркувати з вишивками, в'язними, гачкованими, мережаними виробами, з виробами декоративно-прикладного мистецтва. Але найголовніше з українськими піснями і танцями, жартами, дотепними оповідями і сміховинками.

Фестиваль «В обіймах зелені» Фестивалі

07 жовтня 2017 - 08 жовтня 2017

Міський парк культури ім. Т.Г. Шевченка

Це яскравий та кольоровий ярмарок рослин та товарів для саду, в якому прийме участь більше 40 компаній. У вас буде унікальна можливість придбати якісні та унікальні рослини, товари для садових центрів та ландшафтних студій, флористику та багато супутніх товарів для озеленення.

Cupping (дегустація кави) Фестивалі
Вхід вільний

01 жовтня 2017, 17:00

Фабрика Кави

Друзі, святкуйте дійсно кавову подію. Календар говорить, що попереду Міжнародний день кави. Тому в Фабрика Кави буде проведено капінг. Оберіть для себе найсмачніший сорт.

вверх