Івано-Франківський краєзнавчий музей. Афіша подій

Виставка живопису Леоніда Гопанчука Мистецтво

Виставка живопису Леоніда Гопанчука

15 серпня 2018 - 26 серпня 2018

Леонід Гопанчук – майстер пейзажу, прекрасних натюрмортів, полотен на релігійну тематику. Творчість Леоніда Гопанчука була представлена на багатьох виставках та арт-фестиваля

Фотовиставка «24 погляди на неповторність» Мистецтво

Фотовиставка «24 погляди на неповторність»

26 січня 2018 - 09 лютого 2018

Як відомо, двох однакових людей не знайдеш. Тому, митця завжди приваблює тема індивідуальності особи, відповідність зовнішнього внутрішньому та навпаки. Авторське бачення цих гармоній допомагає показати людину, як творця унікального життєвого шляху, носія багатогранної неповторності.

Виставка «Палітра і слово – тобі, моє місто» Мистецтво

Виставка «Палітра і слово – тобі, моє місто»

27 грудня 2017 - 10 січня 2018

Виставка Лариси Константинової - різдвяний вернісаж, присвячений 25-річчю творчої діяльності авторки. Різдвяні мотиви, забарвлені народним колоритом, урбаністика, квіткові композиції,- у кожному полотні відображена спрага світла, тепла і краси...

Виставка Ореста Заборського Мистецтво

Виставка Ореста Заборського

23 листопада 2017 - 25 грудня 2017

На виставці представлено 70 робіт художника- модерніста Ореста Заборського. Більшість картин виконані в таких авангардних течіях, як кубізм експресіонізм, постімпресіонізм. В своїх творах митець протистоїть рутині побуту повсякдення, сірості та одноманітності.

Виставка «Парадигма міфу» Мистецтво

Виставка «Парадигма міфу»

16 листопада 2017 - 30 листопада 2017

Плануєте надихнутись непередбачуваністю міфів, але не знаєте де? В такому разі вас зацікавить виставка «Парадигма міфу». Творчість, що вражає.

Фотовиставка «Відображення і тіні» Мистецтво

Фотовиставка «Відображення і тіні»

23 вересня 2017 - 15 жовтня 2017

Спілка фотохудожників України Івано-Франківська і Жешівське товариство фотографічне запрошують на спільну фотовиставку стріт фотографії «Відображення і тіні».

Виставка «Місто, якого немає» Мистецтво
Вхід вільний

Виставка «Місто, якого немає»

18 серпня 2017 - 18 вересня 2017

Денис Трофімов (фотографії) і Юрій Бакай (фотографії, інсталяції). З появою можливості фотографувати і запам’ятовувати історичні епізоди і фрагменти, накопичувався фактаж і протокольні свідчення, які щоразу нас будуть повертати до порівнянь з первинними станами

Виставка Надії Мойсей-Гасюк «Світ моєї душі» Мистецтво

Виставка Надії Мойсей-Гасюк «Світ моєї душі»

10 серпня 2017 - 15 вересня 2017

Виставка «Світ моєї душі...» розкриває нові досягнення художниці з мальовничого галицького села Побережжя, що прагне своїм талантом перетворювати світ на гармонію, добро і красу. На виставці представлено 87 різножанрових робіт – замріяні пейзажі, барвисті квіти, народні обряди тощо.

Персональна виставка ліжникарства Ганни Копильчук Мистецтво

Персональна виставка ліжникарства Ганни Копильчук

04 липня 2017 - 15 серпня 2017

На виставці глядачі зможуть ознайомитись з творчістю відомої ліжникарки Ганни Миколаївни Копильчук. В експозиції представлено понад 20 авторських ліжників. Ганна Копильчук – талановита майстриня, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії ім. Я. Лукавецького.

Виставка світлин сучасних митців фотографії Інше

Виставка світлин сучасних митців фотографії

01 липня 2017 - 19 липня 2017

Роботи цих молодих авторів прикрасили сіті-лайти та бігборди на вулицях Івано-Франківська, а також сторінки міжнародних глянцевих видань. Виставка присвячена талановитим дітям Прикарпаття, телеведучим всеукраїнського проекту "Подружки". Ці діти отримали відзнаки від меріі міста і на власному прикладі спонукають однолітків до самовдосконалення.

Виставка «На вершині світової слави» Мистецтво

Виставка «На вершині світової слави»

17 червня 2017 - 30 червня 2017

У івано-франківців рідкісна можливість бачити музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької зі Львова у центрі Івано-Франківську. Хто має бажання познайомитись ближче із творчістю незрівнянної Соломії - поспішайте в музей!

День Дій Івано-Франківськ: ЕкоГеоКвест-ІФ Фестивалі
Вхід вільний

День Дій Івано-Франківськ: ЕкоГеоКвест-ІФ

01 червня 2017, 11:00
06 червня 2017, 17:30

День Дій - низка подій, які в червні 2017 року об’єднають 11 міст України в рамках міжнародної кампанії "Міста для життя". Основна ідея - донести до місцевих жителів необхідність взаємодіяти з владою в питанні викликів, які несе зміна клімату, а також показати, що громадськість має вплив, від слів до дій!

вверх