День Дій Івано-Франківськ: ЕкоГеоКвест-ІФ

День Дій Івано-Франківськ: ЕкоГеоКвест-ІФ

01 червня 2017, 11:00
06 червня 2017, 17:30

Вартість

Вхід вільний

У четвер 1 червня о 16:00 поблизу міської Ратуші відбудеться ЕкоГеоКвест, за підтримки Всеукраїнської акції Дня Дій. Організаторами квесту являються молоді люди, а саме студенти інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ.

6 червня о 17.30 в Urban Space 100 відбудеться диcкусія із залученням місцевої влади та громадськості на тему: адаптація міста Івано-Франківськ до змін клімату

Головна мета ЕкоГеоКвесту – привернути увагу молоді до стану навколишнього середовища та зміни клімату міста Івано-Франківська та України . Показати історико-культурну та екологічну цінність визначних місць Івано-Франківська. Сформувати в суспільстві потребу підтримання чистоти й комфорту у місті Івано-Франківськ – серці Карпат України.

День Дій – низка подій, які в червні 2017 року об’єднають 11 міст України в рамках міжнародної кампанії “Міста для життя”. Основна ідея – донести до місцевих жителів необхідність взаємодіяти з владою в питанні викликів, які несе зміна клімату, а також показати, що громадськість має вплив, від слів до дій!

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх