Арт-проект Олекси Фурдіяка Piggy Bank (Електросвині)

Арт-проект Олекси Фурдіяка Piggy Bank (Електросвині)

14 жовтня 2015 - 31 жовтня 2015

Олекса Фурдіяк учасник цьогорічних Гогольfes та ArtKyivContemporary X. А ще був учасником ювілейного скульптурного симпозіуму в музеї польської скульптури в м. Оронську, Польща.

“Електоросвині” після виставок в Любліні, Львові, Києві приїхали до Франека. Пара металевих, пофарбованих начорно свиней, розташованих на килимках з металічної сітки. В голові кожної зі свиней прорізано акуратні отвори, що перетворюють їх на величезні копилки.

Подвійна назва «Piggy Вank (Електросвині)» (2009 р.) виникла в процесі еволюції скульптури. При першому експонуванні в темному приміщені Музею ідей у Львові скульптури були підключені до електророзетки та відгороджені від відвідувачів колючим дротом. За задумом автора поміж фігурами час від часу мала виникати загрозливо красива електродуга, блискавка, одним словом.

«Проект має подвійне означення-назву, що змістовно взаємно залежні – нарощуючи свій контент, піднімаєш напругу довкола себе, всередині – внутрішньо вживши соціальної напруги ризикуєш спопелитись, стати клієнтом свиней-накопичувачів» – з авторської експлікації.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх