Фотовиставка «Прикарпаття/ Podkarpacie»

Фотовиставка «Прикарпаття/ Podkarpacie»

27 січня 2016 - 10 лютого 2016

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

facebook

Виставка ПРИКАРПАТТЯ / PODKARPACIE: 50 робіт, 33 автори. Назва виставки говорить сама за себе – це Карпатський край по обидва боки кордону: ландшафти, природа, люди, традиції, архітектура, робота, будні, свята… Після Івано-Франківська виставка переміститься до Тисмениці, а далі помандрує до Жешува.

Восени 2013 року делегація з Жешува, міста-побратима Івано-Франківська, побувала на Прикарпатті. В її складі були й польські фотографи з Жешувського фотографічного товариства. Серед іншого польські гості відвідали Фортечний Бастіон, де в той час експонувалася фотовиставка народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці з нагоди 30-річчя колективу.
Власне з цього моменту почали розвиватися творчі контакти. Ще до кінця року прикарпатські фотографи відвідали своїх польських колег.

Таким чином, найближчим часом озвиватимуться творчі контакти між Жешувським фотографічним товариством, Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки фотохудожників України і народним фотоклубом «Колумб». Надалі в планах є проведення авторських обмінних виставок, спільні фотопленери в обох країнах, участь у фотоконкурсах і т. п.

Відкриття виставки 27 січня о 16:00.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх