Лекція Маріанна Глинської «Фізичне тіло як метафора»

Лекція Маріанна Глинської «Фізичне тіло як метафора»

02 квітня 2018, 20:00

Галерея «Чеч» (вул. Коновальця, 80а)

facebook

Тіло людини завжди привертало увагу митців. Матеріальне тіло часто використовується для вираження алегорій краси, сексуальності, болі, відчаю, радості, і т.д., адже саме фізичні відчуття є найбільш зрозумілими для кожної людини. Зрештою, яка (і чи є) різниця між матеріальними і духовними аспектами особистості?

Як тіло формує нашу ідентичність і сприйняття себе? Який існує зв’язок між тілом, релігійністю та суспільними процесами? Ці та багато інших запитань лежать в основі творчості як митців минулих поколінь, так і сучасних творців, які в тій чи іншій формі використовують фізичне тіло як спосіб комунікації певних ідей.

Лекція – дослідження концепції фізичного тіла в мистецькому дискурсі другої половини XX століття й дотепер. Детальніше розглянувши творчість таких митців як Анна Мендієта, Керол Шіманн, Ганна Вільке, Кольєр Шор, Девід Войнарович, Джуді Чікаго, Фелікс Гонзалес-Торес, Женін Антоні та інших, ми прослідкуємо багатогранність використання фізичного тіла та його метафоричність в сфері мистецтва.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх