Майстер-клас по летерігну видатного українського каліграфа Олексія Чекаля

Майстер-клас по летерігну видатного українського каліграфа Олексія Чекаля

26 лютого 2016 - 28 лютого 2016

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького (вул. Коновальця, 35)

facebook

Вартість

Вартість: 500 грн

Олексій Чекаль, дизайнер, каліграф, мистецтвознавець. Працює арт-директором студії графічного дизайну PanicDesign (www.panic.com.ua).

Викладав у Харківській державній академії дизайну і мистецтва та також у Британській школі дизайну. Провів безліч майстер-класів з каліграфії та шрифту в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Італії, Франції та ін. Організував школу каліграфії у Харкові.
Член асоціації дизайнерів-графіків «4BLOCK» (association of graphic designers 4BLOCK Icograda). Має декілька персональних каліграфічних виставок у Європі (Флоренція, Париж, Палермо, Пратовеккьо та ін.)

Програма:
26 лютого(п’ятниця) о 19.00 — лекційне заняття на тему «Каліграфічні подорожі по літерам та країнам» в громадцькому ресторані «URBAN 100».
27 — 28 лютого(субота-недлія) з 11.00 — 18.00 (6 годин практика, 1 година обід) — практичне заняття на тему «Lettering у Івано-Франківську».

На воркшопі основою для вивчення каліграфії стануть каліграфічні вивіски. Основна робота з каліграфічними вивісками — це формування правильного сприйняття цього елементу фасаду і розробка власних візуальних пропозицій. Учасники не тільки матимуть змогу ознайомитись з історичними зразками шрифтів нашого міста, а й вивчити як правильно їх створювати. Свої знання ви зможете застосувати у вигляді фінального завдання під керівництвом майстра та зробити вивіску для одного із найстаріших будинків нашого міста.

Для кого цей курс буде цікавим? Для дизайнерів він буде корисний у роботі з розчерками, адже без розуміння їх природи та будови від руки, практично не можливо додати розчерки у логотип, заголовок або вивіску. Ілюстраторам та декораторам цей майстер-клас буде корисний у вивченні почерків. Адже такі знання можна правильно застосовувати при розробці листівок, написів на фотографіях та заголовків.

Практична цінність курсу в тому, щоб заново відкрити для себе історичну цінність каліграфічних вивісок та вдало їх застосувати оздобивши фасад архітектурної споруди.

Вартість: 500 грн, але перші 5 квитків – 400 грн. І тільки 25 людей зможуть потрапити на воркшоп.
Реєстрація за телефоном 097 635 03 99 (Бойчук Лідія).
Всі розхідні матеріали, які необхідні для воркшопу входять у вартість квитка.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх