Мистецький проект Оксани Савчук та Юрія Дегтярьова «Віддзеркалення»

Мистецький проект Оксани Савчук та Юрія Дегтярьова «Віддзеркалення»

23 жовтня 2015 - 25 жовтня 2015

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

«Віддзеркалення» – творча співпраця молодих митців Івано-Франківська, що цієї осені розширює свою географію. Доповнить мистецьку програму експозиція емоційних портретів, виконаних в техніці акварелі, пензля франківського художника Юрія Дегтярьова. Це не продумані, досконало виконані образи, а, радше, експресивні замальовки мимовільних почуттів та спонтанних думок. Адже «почуття і думки бувають лише в одному роді… і більше ніколи не повторюються». Тому метою художника було вловити відчуття зображуваного в якусь із неповторних миттєвостей його життя і за допомогою художніх засобів, таких як композиційне вирішення і (найголовніше) колір, передати своє враження від побаченого. Це, так звана, «реакція на реакцію». Ніяких моральних оцінок, ніяких суджень про зображуваних, лише «перше враження» митця. Просто відчути мить, не роздумуючи над її значенням, оскільки «не завжди до кінця можна зрозуміти те, що твориш».

Виставка запрошує глядача перевести погляд на вібруючу, але непохитну силу природи, що знайшла віддзеркалення у мінливій, але захоплюючій людській особистості. «Світ відображається у почуттях та думках людей, я ж бачу його у людських рисах».

Епіграфом до виставки є рядки з роману Ю. Гордера «У дзеркалі, у загадці»: «Доки є дзеркало – самотності не існує».

Оксана Савчук, студентка V курсу Інституту мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника, створила ексклюзивний тандем із Надією Боднарук, студенткою Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв ім. Л. Утьосова. Молоді виконавиці є переможницями численних всеукраїнських і міжнародних фестивалів вокального мистецтва. Їм акомпануватимуть талановиті музиканти Прикарпаття – Єлизавета Боблієнко, Ілля Богатчук та Святослав Ілійчук. Режисер – Віталій Савлюк.

Презентація 23 жовтня о 16:00

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх