Творчий проект Миколи Джички «Імунітет для творчості»

Творчий проект Миколи Джички «Імунітет для творчості»

21 листопада 2015 - 27 листопада 2015

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

facebook

Серія робіт Миколи Джички «Імунітет для творчості» створених під час перебування на «Gaude Polonia» продовжує творчі роздуми художника про сучасників, оточення, час і місце мистецтва в соціумі.

В працях створених у Вроцлаві митець виходить за рамки портретного жанру і доповнює серію полотнами з рефлексією на середовище. Роботи умовно можна поділити на три групи – та, що завершує попередній, станіславський цикл («Дзеркало монітора»), вроцлавські знайомства («Stanislaw Pietrusa. Studio», «Marcin Michalak. Studio») та свіжі емоції («Конвеєр науки», «Естетика зникнення», «Інформаційна тошнота»).

Основою живопису Джички є пам’ять, те що відбирається, сортується і записується у вигляді слідів, знаків, використовуючи індивідуальний досвід спілкування та інтелектуальні переживання. Портрет Дениса Овчара – DaPix («Дзеркало монітора»), колеги по спільних проектах, фотографа, дизайнера, ві-джея з Vj group Cube,останній на цей час з портретів станіславських героїв «культурного бекграунду».

Микола Джичка народився в 1977 році в Івано-Франківську. 1999 завершив навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського університету імені В. Стефаника. Член НСФХУ з 2002 р. Займається живописом, фотографією, добре відомий у місті як невтомний мистецький активіст, арт-менеджер, директор об’єднання «Форумс», секретар відділення спілки фотохудожників, ініціатор школи мистецтва, аніматор культури. В живописі значну увагу приділяє надбанням «старих нових майстрів», цікавиться ідеологією Дональда Кашпіта про них та пошукам власної мови самовираження.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх