Виставка живопису Любомира Медвідя

Виставка живопису Любомира Медвідя

02 вересня 2017 - 19 вересня 2017, 16:00

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

Любомир Мирославович Медвідь – професор, заслужений діяч мистецтв України, народний художник, академік Академії мистецтв України. Кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка за цикл живописних творів «Ремінісценції».

Він народився 10 липня 1941 року у селі Варяж Сокальського району Львівської області. В 1946 разом з родиною переїхав з території, яка відійшла до Польщі, на територію України.

1965 року закінчив Львівський інститут прикладного і декоративного мистецтва. Його наставниками були Роман Сельський, Карло Звіринський, Вітольд Манастирський, Данило Довбошинський.

Мав персональні виставки у Львові, Торонто, Нью-Йорку, Чикаго, Битові та Варшаві, Ханьджоу. Брав участь у групових виставках у Нью-Йорку, Х’юстоні, Кракові, разом із відомими львівськими митцями виставляв свої твори у Києві, Вільнюсі й Москві.

Картини Любомира Медвідя – у колекціях музеїв України та закордону. Викладає у Львівській академії мистецтв. Розписав низку церков (с. Суховоля поблизу Львова, в Оттаві, Канада), окремі його роботи є у Львівському соборі Св. Юра.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх