Виставка «чеLOVEки» творчої групи Gaieva&Panchyshyn

Виставка «чеLOVEки» творчої групи Gaieva&Panchyshyn

10 березня 2015 - 31 березня 2015

facebook

Проект «чеLOVEки» покликаний привернути увагу глядача до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі. Адже воно – необхідне для кожного, спілкування без посередництва нових технологій та соціальних мереж.

Інновації є невід’ємним елементом життя 21 століття, благом цивілізації, що стирають кордони й створюють свою віртуальну реальність. У неї поринаєш, забуваючи про магію дотику, першого поцілунку, магію, що розливає тепло по жилах після зустрічі поглядами з випадковим незнайомцем.

Сьогодні змінилися умови існування, але за екранами ховаються все ті ж люди; їхню неповторність можна перечитувати, як книгу: з дня в день. І вони потребують реального себе, вони потребують реального тебе. Деякі заклади вже відмовляються від надання послуги «free WiFi». Та чи цього достатньо?

Автори проекту акцентують на любові як на почутті, що народжується зі спілкування: між матір’ю та дитиною, між хлопцем і дівчиною, між давніми друзями, між своїм зовнішнім та внутрішнім голосом. Проект «чеLOVEки» закликає не витрачати час на «світ ілюзій», не ховатися від справжності відчуттів за вигаданими профілями. За допомогою фарб і полотна автори спонукатимуть глядача задуматися над стилем та сенсом власного життя.

Аліна Гаєва – народилася 2 листопада 1986 року. 2010 року закінчила Придніпровську державну академію будівництва і архітектури, за спеціальністю архітектура.

Лесь Панчишин – народився 1991 році. Закінчив Львівський державний коледж декоративного і народного мистецтва їм. І. Труша. Продовжує навчатись у Львівській академії мистецтв.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх