Виставка естампу Ольги Осудар та Юлії Князєвої

Виставка естампу Ольги Осудар та Юлії Князєвої

04 серпня 2015 - 24 серпня 2015

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

facebook

Основу творчого доробку Ольги Осудар складають сюжетні композиції, іноді з символічним значенням, ікони, архітектура, портрети. Неабияку увагу приділяє екслібрису. Твори Ольги надзвичайно різноманітні як за своїми сюжетами, так і за розмірами.
Сюжети творів мисткині неодноразово звернені до пошуку минулого України, наповнені глибокою релігійною розповідністю та насичені фрагментами з історії, що візуально доповнюють та збагачують мову самовираження. Добре закомпонований в єдине ціле творчий задум відтворює все багатство мистецтва гравюри. Чорні, білі плями та сплетіння сірого мережива говорять не про що інше, як про вміло передані відтінки графічної мови. Автор демонструє велику працю графіка.

Роботи Князєвої Юлії надзвичайно прості та зрозумілі публіці. Вона віддає перевагу кольоровій ліногравюрі, яка цікава процесом творення роботи, пошуком кольорів та відтінків друкарської фарби, етапами накладання фарби на фарбу.
Роботи Юлі зображають красу навколишнього світу, прості моменти повсякденного життя. Сюжети її творів переважно з рослинною тематикою. Деякі роботи по – сучасному стилізовані, але в них відчувається правдивість відтворюваного і лаконічність образності графічної мови.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх