Виставка графіки Ігоря Подольчака

Виставка графіки Ігоря Подольчака

04 квітня 2018 - 28 квітня 2018

Гелерея «Чеч» (вул. Коновальця, 80а)

Подольчак І́гор (1962 р., Львів) — український режисер, сценарист, продюсер, художник та куратор сучасного мистецтва. Член Української Кіноакадемії. Співзасновник творчого об’єднання «Фонд Мазоха» та співавтор всіх його мистецьких акцій та проектів. Живе і працює у Києві та Львові.

Станковою графікою займається з 1981 року. У своїх роботах використовує техніку офорту, акватинти, гравюри, сліпого травлення, сухої голки. Як правило, всі ці техніки комбінує, досягаючи надзвичайної глибини чорного, широкого діапазону сірого, різноманітних фактур та рельєфів. Працює на цинкових пластинах. Формат робіт варіюється від мініатюри (2х3 см) до, що досить незвично для техніки інтагліо, великих робіт (50х40 см).

Виставкову діяльність почав 1985 року. Брав участь у понад 150 міжнародних виставках. Автор численних проектів у галузі образотворчого мистецтва, лауреат 25 міжнародних виставок. Твори Подольчака знаходяться в 26 музеях і публічних колекціях.

Одна з персональних виставок була першою в історії художньою виставкою в космосі, яка відбулась на російській орбітальній станції «Мир» 25 січня 1993 року. Було виставлено два офорти Подольчака. Виставка була реалізована за участю російських космонавтів Сергія Авдєєва і Анатолія Соловйова. Реєстрація проекту була зроблена на відео (5 хв.). Ця виставка стала частиною проекту «Мистецтво в космосі» , який вперше представляв Україну (куратор Марта Кузьма) на Бїєнале мистецтва у Сан-Паулу, Бразилія 1994 року.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх