Виставка «Нові надходження»

Виставка «Нові надходження»

21 серпня 2014

Цьогоразова презентація колекції подарованих художниками робіт у фонд ЦСМ достатньо сумбурна, хаотична і непослідовна. Як і часи в котрі живемо. Декотрі праці надано ще минулого року, одразу після проведення першої виставки подарованих робіт, а якісь донесено в останню хвилину, при формуванні експозиції виставки.

Важливість створення колекції ЦСМ, котра з часом слугуватиме підґрунтям для формування музею сучасного мистецтва (маємо в місті унікальну збірку від бієнале «Імпреза») усвідомлюється і толерується місцевими артистами і потрохи дозріває в умах чиновників та представників влади.

Модерне місто не можливе без проявів сучасного мислення, реагування на події суспільного, політичного, естетичного характеру. Художники різного віку, різних, часом протилежних світоглядів, зі спеціальною освітою і самоуки формують сьогодні мистецьку ауру міста, наповнюючи своїми творами його простір, впливають на естетичні вподобання смаки жителів. Пропонована колекція ілюструє status quo і запрошує до діалогів.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх