Виставка «Плід»

Виставка «Плід»

12 липня 2018 - 26 липня 2018

Promprylad. Renovation (вул. Сахарова, 23)

Даний проект – врожай з утробних плодів людської уяви, які в разі заборони стають тільки солодші. Плід дерева/материнський/ уяви/Адама і Єви, плід – різний і плід – однаковий.

Початкова, ембріональна стадія життя, або, навпаки, – готовий продукт для споживання, як кінець процесу, результат доконаної дії. Плід, як явище хронологічно-послідовне і, водночас, нескінченне. Плід, як невпинна й невтомна метаморфоза, стадії якої випадково зафіксовані в проекті. Плід вміє бути як матеріально відчутним, так і ефемерно невловимим. Плід, як один з етапів життя, а життя, як один з етапів плоду. Часом плід – це наслідок дозволу, часом – солодкий предмет заборони. Звідки береться плід і що стається з ним після смерті?

Представлені в експозиції митці з Івано-Франківська та Львова працюють в різних техніках: фотографія, графіка, digital art, інсталяція. Співставляючи зриме й образне у своїх індивідуальних проектах, разом у синтезі вони інтуїтивно виводять формулу Плоду, його полісемію та варіацію різноманітних етапів.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх