Виставка Валерія Моругіна «Глибина Всесвіту»

Виставка Валерія Моругіна «Глибина Всесвіту»

06 березня 2018 - 20 березня 2018

Галерея «Арт на Мур» (провулок Фортечний, 1)

Вартість

Вхід вільний

Центр Валерія Моругіна (Херсон) представляє виставку картин «Глибина Всесвіту» художника Валерія Моругіна(1946–2010).

Художник мешкав і працював у Херсоні, однак творчість майстра перебуває поза масштабами певного міста чи країни, вона звертається до всього людства, спрямовує кожну душу до високої естетики, етики, моралі, нетлінних духовних цінностей, до пізнання невідомого у Всесвіті. Картини живуть, випромінюючи симфонію фарб, енергії, образів. Для багатьох вони стали джерелом світла, любові, надії.

Роботам Валерія Моругіна притаманна насиченість символами, прочитання яких відкриває глибинний сенс творів. Цікава деталь: художник не завжди називав свої картини, надаючи право глядачеві на власне сприйняття…

Творча спадщина художника – духовна цінність, вона запалює світло сердець на всій Землі. Всі картини художника містяться в приватних колекціях, тож репродукції дають змогу ознайомити з його творчістю широке коло глядачів.

На виставці представлені два випуски подарункових наборів листівок із репродукціями картин Валерія Моругіна: «Храм від Землі до Небес» та «Гармонія Любові». Це чудова можливість зберегти спогад про виставку та розповісти про неї людям. 2017 року видано книжку з репродукціями картин «Саторіанці». У кожному з видань — цінна інформація про художника та його творчість.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх