Виставка Володимира Прокопишина «Ти – мистецтво»

Виставка Володимира Прокопишина «Ти – мистецтво»

11 вересня 2015 - 20 вересня 2015

Галерея «Арт на Мур» (провулок Фортечний, 1)

facebook

Володимир Прокопишин є учасником кількох персональних та групових виставок не лише в Україні, але й у Великобританії, Греції, Італії, Канаді, США та Франції. Митець – двічі лауреат Міжнародної премії Львівського палацу мистецтв «Осінній салон» 2006 та 2007 років.

Володимир Прокопишин – молодий та доволі перспективний митець. До його нещодавніх творчих досягнень належать монументальні розписи музею «Небесної сотні» (м. Івано-Франківськ), активна участь у проекті сучасного мистецтва Пaвела Альтгамера «Конгрес рисувальників», а також проведення майстер-класів у галереї «Арт на мур» з рисунку та живопису для осіб різного віку – від наймолодших і до людей старшого віку.

На виставці проходитиме подія так званого «діючого» мистецтва, суть якої полягає в тому, що відвідувачі безпосередньо братимуть пряму участь у створенні картин. Учасники матимуть нагоду попозувати з натури і побачити як впродовж кількох хвилин з Вашого образу народиться новий мистецький твір. Натхненням для художника є лінії, плями та відчуття жіночого образу, за допомогою яких автор намагатиметься зобразити красу людини з натури в усьому її прояві. Під час подальшої експозиції портрети будуть удосконалюватися (довершуватися) майстром, а уже на закритті виставки всі бажаючі зможуть побачити кінцевий результат.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх