Виставка живопису й скульптури Людмили Давиденко «ГОЛОVА»

Виставка живопису й скульптури Людмили Давиденко «ГОЛОVА»

27 лютого 2018 - 18 березня 2018

Галерея «Арт на Мур» (провулок Фортечний, 1)

Проект об’єднує вже відомі живописні образи художниці та нові скульптурні роботи з шамоту. Людмила працює з образами людського обличчя/голови вже з початку своєї творчості.

У перші абстрактні полотна художниця де-не-де вплітала невиразні чи зумисне заховані обличчя та очі. Як самостійні «голови» живописні образи з’явились у 2010 році. Це були характерні сплетені обличчя, що наче виростають з білого полотна. Перші роботи з серії «Голова» увійшли до проекту «Він та Вона».

Далі тема голів перейшла у цикл групових композицій, образів родини та тематичних постатей. Роботи мали особливу увагу на виставках у Києві, Львові, Базелі, Цюриху та Парижі. До сьогодні художниця постійно працює над фігуративними полотнами паралельно з абсолютно абстрактними.

У 2017 році Людмила вирішила втілити свої відчуття-голови у об’ємну форму в техніці скульптури з шамоту. З цим матеріалом художниця працювала ще під час навчання у Львівській Академії Мистецтв. Відтепер техніка живопису, на яку вплинуло «керамічне» минуле художниці на початку творчості, диктує особливу техніку для скульптури. Складені з незліченної кількості глиняних ниток «голови» художниці наче оживають та переглядаються чи то з глядачем, чи з образами на полотнах.

Людмила Давиденко
1965 р., м. Бєлгород-Дністровський, Україна

Професійний розвиток:
1983 – 1986 Миргородський керамічний технікум. Факультет «Технології кераміки»
1987 – 1991 Кокчетавський фарфоровий завод. Живописець.
1992 – 1998 Львівська Академія Мистецтв. Факультет «Художня кераміка»
2010 Член спілки художників України

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх