Виставка живопису Ксенії та Наталії Станкевич

Виставка живопису Ксенії та Наталії Станкевич

10 грудня 2017 - 24 грудня 2017

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

Станкевич (Турій) Наталія Іванівна народилася в м. Калуш Івано-Франківської області. В 1981 році закінчила Калуську СШ №2. В той період 8 років присвятила навчанню у музичній школі по класу фортепіано. А в 1982 році вступила одразу на 2-й курс Дрогобицького музичного училища. 5 років працювала в Калуському культосвітньому училищі концертмейстером і викладачем фортепіано.

Станкевич Ксенія Юріївна народилася в м. Калуш. В 2007 році закінчила Калуську СЗОШ №3. А у 2012 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю туризм.

«Прагнення пізнавати світ, бажання подорожувати, все це частково відображається у наших картинах.Творчість є нашою невід’ємною частиною. Виставка «Ріка часу» – це виставка творів, які були написані в різні періоди життя. Ми росли, розвивалися, змінювалися наші погляди, наше світосприйняття. Та разом з цим змінювалися сюжети наших картини та манера їх виконання. Ми завжди різні в залежності від нашого внутрішнього стану, такими ж різними є наші твори. Пройшли роки і в нашому мистецтві багато змінилося, але є дещо, що залишиться незмінним: ми вкладаємо душу в те, що творимо… ми завжди в повній мірі віддаємося улюбленій справі!» – зазначають художниці.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх