Виставка живопису Олега Шупляка «Двовзори»

Виставка живопису Олега Шупляка «Двовзори»

02 липня 2017 - 16 липня 2017

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

facebook

Олег Шупляк – сучасний український художник, який працює у різних напрямках живопису від реалізму до абстракціонізму. Але широку популярність та визнання у світі отримала серія його картин-ілюзій, які сам автор називає «двовзорами». Це картини, у яких художник вміло поєднує різні сюжети та жанри. У одній картині глядач може побачити портрет, пейзаж або жанрову сцену. Особливої уваги вартує останній цикл робіт «Рідна земля», у якій митець досліжує українські етносимволи та знаки – такі як вишиванка, лелеки, калина, вишня та ін. У цих картинах Олег Шупляк розповідає глядачам наочно про глибинні, органічні зв’язки цих символів з українською культурою впродовж багатьох століть.

Олег Шупляк – член Національної спілки художників України, лауреат премії Михайла Бойчука, автор офіційного логотипу до святкування 200-річчя Тараса Шевченка.
Учасник численних колективних та персональних виставок у різних країнах світу. Роботи знаходяться у колекціях: Національного музею Тараса Шевченка у Києві, Міністерства культури України, міжнародного Фонду «Культурне надбання» (Санкт Петербург), а також у приватних колекціях багатьох країн світу.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх