Виставка живопису Валер’яна Федоряка «Гуцульський космос»

Виставка живопису Валер’яна Федоряка «Гуцульський космос»

02 грудня 2017 - 16 грудня 2017

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

Сьогодення різнобарвне, багаторівневе та неймовірно динамічне завдяки поступальному та невблаганному розвитку цифрового світу. Тому й загострене змагальне протистояння світоглядних концепцій антропоцентризму та постгуманізму.

Схиляючись на користь останньоі концепціі розвитку соціуму, актуально постає питання пропаганди та переосмисленоі інтерпритаціі багатовікових напрацювань в етно-мистецькому просторі наших пращурів. Глобалізаційні процеси підштовхують приймати рішення на поставлене питання: Що робити з даним багажем? Чи розвивати та інтрепритувати в новітні мистецькі концепціі дану спадщину, чи залишити цей багаж обабіч поступальних процесів розвитку? Що обрати: споживацький антропоцентризм чи толеранцію постгуманізму? Ця дилема стосується безпосередньо кожного з нас.

Художник намагається привернути увагу до цього красивого світу етнокультури, що є безмежно ємним, як космос. Інтерпритуючи інформаційний та візуальний бекграунд мистецтва гуцулів, бойків, лемків, покутян та інших етноспільнот він пропонує зберегти свою неповторність, впізнаваність та привабливість поміж інших культурних просторів. І цим самим подбати про наш майбутній вектор розвитку самобутнього етногенезу.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх