Виставка живопису Валер’яна Федоряка «Непрочитані листи почуттів»

Виставка живопису Валер’яна Федоряка «Непрочитані листи почуттів»

02 грудня 2015 - 14 грудня 2015

Галерея «Арт на Мур» (провулок Фортечний, 1)

facebook

Виставка «Непрочитані листи почуттів» представляє собою мікс сучасного мистецтва (художній принт, колаж, авторська техніка). Представлені на виставці роботи – це переосмислені раніше написані акварелі в різних містах на пленерах у Республіка Польща. Епістолярний стиль спілкування безпосередньо написаний рукою у формі листа, привітальної листівки, святкові поштіви перетворюються у фарс цифрових технологій.

І ця дилема розвитку технологій в суспільстві призводить до фундаментальних змін у соціумі. Людство, як непотріб, викидає на узбіччя цілі мікрокосмоси певних форм спілкування та взаємодії між індивідумами.

Листів стає все менше, як води в р. Бистриці. І ми втрачаємо якусь частинку душі, яка завжди була присутня невидимо в кожному написаному рядку власною рукою.
І саме поштова марка, як символ, як невід’ємний атрибут листування можливо стане тою відправною крапкою в переосмисленні. Мистецтво повинно викликати емоції. Можливо саме ця сентиментальність, загорнута в романтичну акварель буде цим поштовхом. Коли ви написала останнього листа, підписали листівку? А попереду, Св. Миколай, Різдво, Новий рік, Коляда.
Саме спілкуванню, теплому та безпосередньому, між людьми поза межами цифрового світу присвячується ця виставка.

Валер’ян Федоряк
– художник, дизайнер, вітражист, Член спілки дизайнерів України.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх