Фестиваль дитячого дозвілля

Фестиваль дитячого дозвілля

22 вересня 2013, 10:00-18:00

Вічевий майдан

Кожен бажаючий зможе стати учасником фестивалю, довідатися про роботу позашкільних закладів для дітей, пройти відбіркові конкурси і обрати собі заняття до душі. Протягом дня свою діяльність презентуватимуть найрізноманітніші гуртки, у яких займаються діти та молодь Івано-Франківська.

Перші 50 зареєстрованих учасників фестивалю гарантовано отримають подарунки від організаторів та спонсорів свята. Зареєструвавшись, діти братимуть спеціальні бланки з переліком усіх наявних на фестивалі гуртків. Відмітивши їх усіх, спробувавши свої сили у художньому, вокальному, хореографічному, мовно-літературному, технічному, природничому, туристичному та інших напрямках, дитина зможе обрати собі гурток, у якому хотіла б займатися та отримає право протягом місяця відвідувати такі заняття безкоштовно.

Під час „Фестивалю дитячого дозвілля” відбуватимуться майстер-класи із східних танців, сальси, кубинських танців, бойового мистецтва джиуджицу і тайського боксу муай тай і козацькі забави. Діти запускатимуть ракети, змагатимуться з роботами, варитимуть куліш із козаками. Виступатимуть юні моделі, а ще діти стрілятимуть з лука, вчитимуться робити фігурки орігамі, ліпити з глини і соленого тіста…

У рамках Фестивалю дитячого дозвілля також пройде загальноміське свято „Віват, країно Дозвілля!” з нагоди відзначення 10-річчя створення Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Запланований велопробіг в карнавальних костюмах „Велокарнавал”, який відбуватиметься по маршруту Вічевий майдан – площа А.Міцкевича – площа Ринок – вул. Галицька – вул. Гетьмана Мазепи – міське озеро – парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка – вул. Чорновола – Вічевий майдан.

Триватиме гра-квест „Подорож країною Дозвілля”. Для дітей дошкільного віку відбуватимуться змагання на велосипедах „Юні шумахери”.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх