Фестиваль «Потяг до Яремче»

Фестиваль «Потяг до Яремче»

24 серпня 2012 - 25 серпня 2012

Фестиваль проходитиме в два заїзди: перший в поїзді під час еко-акції «Карпатський протяг-Дія відчайдухів», а другий в Яремче, де на сцені з’являться гурти «КораЛЛі», «Zapaska», «Фліт», «Les Stens». Музична програма завершиться after-перформенсом від гурту «DrumТиатр».

Початок фестивалю впіймає завершення Дня Незалежності України і продовжить його новим, повним та насиченим фестивальним Днем сучасної української культури. Програма вирізняється більшою, ніж завжди, камерністю, досконалішою ритмічністю, своєрідним узагальненням досвіду.

Фестиваль, звично, формуватимуть окремі повноцінні частини, які складають цілісну концепцію Днів сучасної української культури – візуальна, літературна, музична.

Літературна частина фестивалю буде об’єднана темою мандрівної літератури та представлена книгою «Соломонова Червона Зірка». Назва книги має виключно географічний характер. Крайня західна точка України – село Соломонове, а крайня східна – село Червона зірка. Між ними 1316 км і це є вся Україна.

Отже «Потяг до Яремче» відвідають автори, чиї тексти репрезентували Україну у книзі «Соломонова червона зірка» – Антон Санченко, Лесь Белей, Юля Стахівська, Павло Нечитайло. Представляти та модерувати зустрічі будуть Тарас Прохасько, Юрко Іздрик, Андрій Любка та Григорій Семенчук.

Музична частина розпочнеться 24 серпня інтерактивною акцією, яка під час свого проведення постійно змінює територію, ніколи не стоїть на місці – «Карпатський ПрОТЯГ», еко-мистецька дія, організовувана групою «КораЛЛі», яка проходить в дизельному потязі Івано-Франківськ – Рахів, а його вагони стають територією, де відбуваються мистецькі заходи читання, концерт, кіноклуб.

25 серпня музиканти дислокуються в Яремче, на сцені з’являться гурти «КораЛЛі», «Zapaska», «Фліт», «Les Stens». Музична програма завершиться after-перформенсом від гурту «DrumТиатр».

Мистецька частина буде репрезентована як завше бодіартом. Фестиваль «Потяг до Яремче» знову дасть можливість розмалювати своє тіло як завгодно та на будь-який смак.

Окрім того числення акції, перформанси та майстер класи, Музичний ґанок та багато іншого.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх